Nowy trener FC Barcelony przybędzie do stolicy Katalonii dziś o godzinie 17, a jutro rano zostanie oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou.
Gerardo Martino, nowy trener Barçy, leci już z Argentyny do Barcelony. Martino wybrał lot rejsowy Aerolíneas Argentinas. Jego samolot odleciał z Portu lotniczego Buenos Aires - Ezeiza wcześnie rano i ma wylądować na barcelońskim El Prat około godziny 17.
Trener Barçy podróżuje w towarzystwie swoich asystentów Jorge Pautasso, Marcelo Fernándeza i specjalisty od przygotowania fizycznego, Elvio Paolorosso. Dziś o 18:30 Tata pojawi się na sesji zdjęciowej przez biurami klubu.
Prezentacja została zaplanowana na piątek na godzinę 11:15. Martino podpisze wówczas kontrakt, będzie pozował dziennikarzom z Sandro Rosellem, Andonim Zubizarretą i Josepem María Bartomeu, a następnie pojawi się na konferencji prasowej.
Lot trenera można śledzić, klikając TUTAJ.
Komentarze (72)