W południe osiemnastu zawodników powołanych na mecz Levante oraz czterech, którzy nie znaleźli się na liście, wzięło udział w treningu na Camp Nou.
Następnie, o 12:45, powołani udali się do hotelu Princesa Sofia. Tam będą przebywać do godziny 17:15. Wtedy ponownie pojadą na stadion, gdzie wieczorem rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2013/2014, przeciwko Levante UD.
Jedną z największych wątpliwości dotyczących dzisiejszego meczu jest to, czy zobaczymy na boisku Neymara. Słowa trenera z wczorajszej konferencji pozwalają przypuszczać, że Brazylijczyk zasiądzie dziś na ławce rezerwowych.
Komentarze (33)