Drużyna jest już w Madrycie

Makaj

21 sierpnia 2013, 13:00

Mundo Deportivo

27 komentarzy

Po ponadgodzinnym locie barcelońska ekspedycja wylądowała na lotnisku Barajas.

Kwadrans po 12:00 samolot z piłkarzami, sztabem szkoleniowym oraz członkami zarządu wylądował na madryckim lotnisku Barajas. Piłkarzom oraz trenerom towarzyszą prezydent klubu, Sandro Rosell oraz członkowie zarządu: Joan Bladé, Jordi Moix oraz Manel Arroyo.

Od razu po przylocie Barcelona udała się do hotelu Eurostar Towers, gdzie przebywać będzie do wieczora.

Przypomnijmy, że dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o 23:00.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze