Real Sociedad chciał ściągnąć Martino

Gołąbka

24 września 2013, 14:30

Sport

10 komentarzy

Udział Newell’s Old Boys w Copa Libertadores był jedną z przeszkód, które uniemożliwiły Gerardo Martino przybycie na ławkę trenerską Realu Sociedad.

Jedna z ciekawostek dotyczących wczorajszej konferencji prasowej Gerardo Martino dotyczyła jego związku z Realem Sociedad. W lecie Argentyńczyk miał zastąpić na stanowisku trenera baskijskiej drużyny Philippe’a Montaniera.

Gerardo Martino przyznał: „Loren Juarros, dyrektor sportowy Realu Sociedad, interesował się moją pracą, przebywał w Rosario, gdzie oglądał treningi, rozmawiał o futbolu i o możliwościach, które wtedy istniały, jednak sytuacja Newell’s, turnieje do rozegrania, kontrakt i różnica dat w Copa Libertadores nie pozwoliły mi na zamknięcie tamtej sprawy”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze