Neymar: Rotacje są dobre

Gołąbka

4 października 2013, 08:56

Sport

23 komentarze

Neymar udzielił stacji TV3 wywiadu, który zostanie wyemitowany w ramach zapowiedzi zaplanowanego na ostatni weekend października meczu Barça – Real.

W zwiastunie wywiadu, Brazylijczyk zapewnia, że „głównym składnikiem Barçy jest zjednoczenie grupy. Coraz bardziej umacnia nas to do odnoszenia zwycięstw”.

Naymar zapewniał, że jego adaptacja w katalońskim klubie przebiega poprawnie. „Gram jak zawsze. Pracuję, aby zaadaptować się do drużyny. Wszystkich poznaję”.

Piłkarz przyznał, że system rotacji wprowadzony przez Gerardo Martino „jest dobry. Wszyscy mają prawo do odpoczynku, aby nie złapać kontuzji. Najważniejsze jest to, że zespół jest silny. Ma wielkich piłkarzy. Każdy ma swoją rolę na boisku”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (23)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze