Pomocnik Barçy, Sergi Roberto, nie dokończył wczorajszego treningu z powodu bólu w tylnej części uda. Zawodnik przeciążył ścięgna i na wszelki wypadek opuścił plac gry. Wciąż niewiadomo, czy zagra w poniedziałkowym meczu z Węgrami.
Dziś zostanie podjęta decyzja na temat występu Roberto w jutrzejszym spotkaniu w Kartagenie. Przypominamy, że Sergi Roberto był wyróżniającym się zawodnikiem w spotkaniu przeciwko Bośni. Piłkarz Barcelony zdobył bramkę i zanotował asystę.
Komentarze (26)