Sergi Roberto narzeka na bóle w udzie

Ola

13 października 2013, 11:22

As

26 komentarzy

Pomocnik Barçy, Sergi Roberto, nie dokończył wczorajszego treningu z powodu bólu w tylnej części uda. Zawodnik przeciążył ścięgna i na wszelki wypadek opuścił plac gry. Wciąż niewiadomo, czy zagra w poniedziałkowym meczu z Węgrami.

Dziś zostanie podjęta decyzja na temat występu Roberto w jutrzejszym spotkaniu w Kartagenie. Przypominamy, że Sergi Roberto był wyróżniającym się zawodnikiem w spotkaniu przeciwko Bośni. Piłkarz Barcelony zdobył bramkę i zanotował asystę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (26)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze