Valdés: Monaco byłoby fajną opcją

Ola

13 października 2013, 16:38

Sport

101 komentarzy

W rozmowie z francuską telewizją Telefoot Víctor Valdés wypowiedział się na temat swojej najbliższej przyszłości.

Bramkarz Barçy po raz wtóry powtórzył, że po tym sezonie opuści klub, w którym spędził 20 lat. - Miałem to szczęście, że wygrałem wiele tytułów, ale moja przygoda z Barçą kończy się w tym sezonie - wyjaśnił.

Goliper nie odrzucił możliwości gry w AS Monaco. - Monaco, Francja ogólnie... Liga francuska mnie, jako profesjonalistę, bardzo przyciąga. To jedna z możliwości, dlaczego nie Monaco? Byłaby to fajna opcja - zadeklarował Valdés.

W klubie prowadzonym przez Ranieriego spotkałby się ze swoim przyjacielem, Abidalem, o którym powiedział parę miłych słów. - On jest tam bardzo szczęśliwy. Jestem jego wielkim przyjacielem i kocham go praktycznie jak brata, z tym wszystkim, co razem przeszliśmy. Dla mnie on jest przykładem i ponowne granie z nim byłoby wyjątkowe - zakończył.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (101)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze