Ponownie na San Siro

Ola

21 października 2013, 20:57

FCBarcelona.cat

53 komentarze

Dziś wieczorem pierwsza drużyna trenowała na San Siro, gdzie jutro zagra mecz z AC Milanem.

Tata Martino poprowadził zajęcia, w których wzięli udział wszyscy powołani zawodnicy poza bramkarzem Oierem Olazabalem. Trzeci golkiper odczuwa bóle w prawym udzie i trenerzy postanowili profilaktycznie go oszczędzić.

Praktycznie wszyscy piłkarze Barçy znają już ten stadion. Poprzednia wizyta na tym obiekcie miała miejsce ponad osiem miesięcy temu i raczej żaden zawodnik katalońskiego klubu nie wspomina jej dobrze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (53)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze