FC Barcelona trenowała dziś po południu na Camp Nou. Drużyna przygotowuje się do jutrzejszego meczu z Realem Madryt (18:00). Po zajęciach zawodnicy, tak jak to było przed kluczowymi spotkaniami w ostatnich latach, będą zgrupowani w hotelu.
Najważniejszą nowością na treningu była obecność Gerarda Piqué, który mógł już ćwiczyć razem z kolegami. Oznacza to, że zawodnik wyleczył już naciągnięty mięsień i będzie najprawdopodobniej do dyspozycji trenera Gerardo Martino na jutrzejszy Klasyk.
Komentarze (55)