Piqué trenował z drużyną

Łukasz Lewtak

25 października 2013, 21:21

Mundo Deportivo

55 komentarzy

FC Barcelona trenowała dziś po południu na Camp Nou. Drużyna przygotowuje się do jutrzejszego meczu z Realem Madryt (18:00). Po zajęciach zawodnicy, tak jak to było przed kluczowymi spotkaniami w ostatnich latach, będą zgrupowani w hotelu.

Najważniejszą nowością na treningu była obecność Gerarda Piqué, który mógł już ćwiczyć razem z kolegami. Oznacza to, że zawodnik wyleczył już naciągnięty mięsień i będzie najprawdopodobniej do dyspozycji trenera Gerardo Martino na jutrzejszy Klasyk.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (55)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze