Tomić: Musimy zrobić krok do przodu

Tomek Jędrzycki

31 października 2013, 18:00

Mundo Deportivo

3 komentarze

Chorwacki center Ante Tomić powiedział dziś, że ma „dobre odczucia” w porównaniu do zeszłego roku i obecność Joey’a Dorsey’a i Macieja Lampe podczas meczów i na treningach „dużo mu pomaga".

Tomić jest teraz najlepiej ocenianym graczem Barçy (16,3), jest najlepszym strzelcem i zbierającym drużyny w Lidze ACB, średnio 12,3 punktów i 6,7 zbiórek w ciągu 20 minut gry.

W Eurolidze jest także najlepszym strzelcem (14,5 pkt), drugim zbierającym (5,5 na mecz) w ciągu średnio 22 minut gry i najbardziej ocenianym (19,5).

„Chcę dobrze grać i być coraz lepszym w sezonie, w którym musimy zrobić krok naprzód jako zespół, wtedy zajdziemy daleko", powiedział dziś zawodnik przed trzecim dniem Euroligi, w którym Barcelona zmierzy się z mistrzem Francji JSF Nanterre.

„Gra mi się dobrze, ale najważniejsze, że zespół gra dobrze i wygrywa. Jak co mecz w Eurolidze, trzeba grać twardo. Nanterre jest agresywnym zespołem z dobrymi i atletycznymi zawodnikami”, stwierdził.

Po porażce w poprzedniej kolejce Euroligi Tomić oczekuje zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu: „ to jest jasne, że jutro powinniśmy wygrać".

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (3)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze