Drużyna jest już w Amsterdamie

Makaj

25 listopada 2013, 13:45

Sport

48 komentarzy

Samolot z piłkarzami i działaczami Barcelony wylądował na amsterdamskim lotnisku Schiphol.

Drużyna udała się do hotelu na odpoczynek. Wieczorem, o 19:00, Martino poprowadzi zajęcia na Amsterdam Arenie. Trzy kwadranse wcześniej rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem trenera i José Manuela Pinto.

Przypomnijmy, że do stolicy Holandii nie polecieli Messi, Tello, Valdés, Adriano, Jordi Alba i Alves. Z powodu trzech żółtych kartek w stolicy Katalonii został również Alexis Sánchez.

Jeśli chodzi o działaczy, na pokładzie samolotu znaleźli się prezydent klubu Sandro Rosell, wiceprezydenci Jordi Cardoner i Carles Vilarrubí oraz Jordi Moix, Pilar Guinovart, Jordi Mestre, Javier Bordas, Manel Arroyo i Josep Ramon Vidal-Abarca.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (48)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze