Samolot z piłkarzami i działaczami Barcelony wylądował na amsterdamskim lotnisku Schiphol.
Drużyna udała się do hotelu na odpoczynek. Wieczorem, o 19:00, Martino poprowadzi zajęcia na Amsterdam Arenie. Trzy kwadranse wcześniej rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem trenera i José Manuela Pinto.
Przypomnijmy, że do stolicy Holandii nie polecieli Messi, Tello, Valdés, Adriano, Jordi Alba i Alves. Z powodu trzech żółtych kartek w stolicy Katalonii został również Alexis Sánchez.
Jeśli chodzi o działaczy, na pokładzie samolotu znaleźli się prezydent klubu Sandro Rosell, wiceprezydenci Jordi Cardoner i Carles Vilarrubí oraz Jordi Moix, Pilar Guinovart, Jordi Mestre, Javier Bordas, Manel Arroyo i Josep Ramon Vidal-Abarca.
Komentarze (48)