Dziś drużyna Barcelony B odbyła ostatni trening przed wyjazdem do Alcorcón. Na listę powołanych powrócili Sandro i Dongou, natomiast nie znalazł się na niej Carles Planas, który przechodzi grypę. Początek meczu na Municipal de Santo Domingo już jutro o 18:00.
- Drużyna jest pełna życia i z wielką ochotą pracuje, by dobrze rozpocząć ten rok. Postaramy się narzucić naszą osobowość, aby wywieźć dobry wynik z Santo Domingo - wyjaśnił Eusebio Sacristán.
- Alcorcón to drużyna, która w ostatnich sezonach radzi sobie bardzo dobrze i na pewno stworzy nam problemy. To bardzo waleczny zespół. Chce posiadać inicjatywę, jednak świetnie wykorzystuje też kontrataki. Dobrze stosuje pressing, jest to dynamiczna i solidarna drużyna. Potrafi wykorzystywać błędy rywali - dodał trener.
Zielone światło dla Sandro i Cá
Sandro Ramírez wyleczył uraz mięśnia dwugłowego lewego uda, którego doznał w spotkaniu z Córdobą 30 listopada, i otrzymał pozwolenie na grę. Do dyspozycji Eusebio jest już również Agostinho Cá, jednak nie znalazł się on na liście powołanych. Alejandro Grimaldo kontynuuje treningi z drużyną, ale nie dostał jeszcze zielonego światła.
Osiemnastu powołanych
Szkoleniowiec Barçy B powołał 18 z 20 piłkarzy, których ma do dyspozycji. Pełna lista wygląda następująco: Bañuz, Ortolá, Sergi Gómez, Patric, Ilie, Dongou, Espinosa, Babunski, Bagnack, Samper, Denis Suárez, Pol Calvet, Dani Nieto, Lucas, Edu Bedia, Adama, Sanabria i Sandro. Decyzją trenera do Alcorcón nie pojadą Sanabria i Cá.
Komentarze (8)