Drużyna jest już w Walencji

Makaj

19 stycznia 2014, 12:35

Sport

7 komentarzy

Po trwającym niespełna godzinę locie piłkarze Barcelony wylądowali na lotnisku w Walencji.

Prosto z lotniska drużyna udała się do hotelu. Tam piłkarze zjedzą obiad, odpoczną i około godziny 16:00 udadzą się na stadion.

Eskapadzie do Walencji przewodniczą dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta, dyrektorzy Jordi Mestre i Ramon Cierco, wiceprezydent Carles Vilarrubi oraz rzecznik Toni Freixa.

Ciekawostką dotyczącą lotu jest fakt, iż jeszcze na lotnisku El Prat w Barcelonie jeden z kibiców mających bilet na pokład samolotu zgubił swój portfel, przez co nie mógł razem z drużyną polecieć do Walencji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (7)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze