Wczoraj bramkarz drużyny piłkarzy ręcznych Arpad Šterbik przeszedł zabieg chirurgiczny w związku z urazem, jakiego doznał w sobotnim meczu z Paris Saint-Germain. Operację łąkotki bocznej w prawym kolanie przeprowadzono w szpitalu w Barcelonie.
Wróci w maju
Po zabiegu ustalono, że przewidywany czas powrotu Šterbika do zdrowia będzie wynosić trzy miesiące. Oczekuje się, iż bramkarz FC Barcelony wróci na parkiet w połowie maja.
W związku z tym Šterbika ominie większość meczów Ligi Asobal, dwumecz Pucharu Króla z Piero Sagunto oraz 1/8 i ewentualnie 1/4 finału Ligi Mistrzów.
Komentarze (4)