Trzy miesiące przerwy Arpada Šterbika

Ola

18 lutego 2014, 13:45

FCBarcelona.cat

4 komentarze

Wczoraj bramkarz drużyny piłkarzy ręcznych Arpad Šterbik przeszedł zabieg chirurgiczny w związku z urazem, jakiego doznał w sobotnim meczu z Paris Saint-Germain. Operację łąkotki bocznej w prawym kolanie przeprowadzono w szpitalu w Barcelonie.

Wróci w maju

Po zabiegu ustalono, że przewidywany czas powrotu Šterbika do zdrowia będzie wynosić trzy miesiące. Oczekuje się, iż bramkarz FC Barcelony wróci na parkiet w połowie maja.

W związku z tym Šterbika ominie większość meczów Ligi Asobal, dwumecz Pucharu Króla z Piero Sagunto oraz 1/8 i ewentualnie 1/4 finału Ligi Mistrzów.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (4)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze