Przygotowania do meczu z Almeríą

Gołąbka

28 lutego 2014, 13:40

FCBarcelona.cat

37 komentarzy

W piątek rano zawodnicy pierwszej drużyny wzięli udział w treningu, którego celem było przygotowanie się do niedzielnego meczu ligowego.

Pierwsza drużyna kontynuuje przygotowania do ligowego meczu z Almeríą. Dziś rano piłkarze stawili się na sesji treningowej w Ciutat Esportiva. Tak jak wczoraj, z pełnym obciążeniem z grupą trenował Jordi Alba, podczas gdy José Manuel Pinto pracował według specjalnego planu. Na powrocie do zdrowia skupili się także kontuzjowani Piqué, Cuenca i Dos Santos. Do treningu dołączyli dziś Sergi Gómez i bramkarz Ortolà z zespołu rezerw.

Kolejna sesja treningowa została zaplanowana na sobotni poranek i odbędzie się w Sant Joan Despí. Pierwszy gwizdek arbitra na Camp Nou w meczu z Almeríą zabrzmi w niedzielę o 21.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (37)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze