Guardiola: Puyol bardzo mi pomógł

Gołąbka

7 marca 2014, 18:00

Sport

55 komentarzy

Trener Bayernu Monachium, Pep Guardiola, odniósł się na konferencji prasowej do decyzji Carlesa Puyola o opuszczeniu Barcelony pod koniec sezonu.

Na konferencji prasowej poprzedzającej mecz Bayernu Monachium z Wolfsburgiem były trener Barcelony, Pep Guardiola, wspomniał o Carlesie Puyolu. „Jego kariera mówi sama za siebie. Był kapitanem i przykładem dla innych. Zawsze był pierwszym do biegania, pierwszy stawiał się na treningach. Dużo pomógł mi podczas całej mojej kariery. Bez cienia wątpliwości był jednym z największych piłkarzy. Mam dla niego tylko słowa wdzięczności. Normalnie, kiedy mówimy o talencie, myślimy o graczach ofensywnych. Ale on pokazał swój talent, broniąc. Widać było, że czerpał radość z gry w obronie. To bardzo inteligentny zawodnik, jeden z największych w historii Barcelony".

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (55)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze