Roger Riera: Przeszliśmy do historii

Ola

15 kwietnia 2014, 13:40

Sport

12 komentarzy

Drużyna prowadzona przez Jordiego Vinyalsa pokonała wczoraj Benficę (3:0) w finale Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Po meczu przyszedł czas na świętowanie sukcesu i na rozmowę z dziennikarzami. Na temat tryumfu w europejskich rozgrywkach wypowiedzieli się kapitan Roger Riera i Munir El Haddadi.

- Przeszliśmy do historii. Te 90 minut było trudne, jak cały turniej. Niełatwo było wygrać, ale zasłużyliśmy na to pracą, jaką wykonaliśmy w tym roku. Jesteśmy zadowoleni. Poza zremisowanym meczem u siebie z AC Milanem (1:1), wygraliśmy wszystkie spotkania, odciskając na nich swój znak. Przewagę dał nam niewykorzystany karny rywali po tym, jak zaczęliśmy prowadzić. Wiedzieliśmy, że nie będzie wiele okazji w meczu z tak silnym zespołem, jak Benfica, ale nasz występ był fenomenalny - powiedział kapitan, Roger Riera.

- Otrzymaliśmy rekompensatę za wykonanie ciężkiej pracy. To był świetny występ. Dobrze pracowaliśmy jako zespół i każdy chciał odnieść sukces. Dla mnie wygranie tego trofeum to wielki zaszczyt, zasłużyliśmy na nie. Przy trzeciej bramce chciałem podać do kolegi z drużyny, ale zauważyłem wysuniętego bramkarza, dlatego uderzyłem i piłka wpadła do siatki. Mamy świetnych zawodników o dużej jakości i to pomaga nam zwyciężać. Podczas meczu było gorąco, ale byliśmy przyzwyczajeni do takich warunków, bo graliśmy tu również spotkanie półfinałowe. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Czas pokaże, czy przede mną jest wielka przyszłość - stwierdził Munir.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze