„Wywalczyliśmy wygraną. Uczestniczenie w tym Pucharze Katalonii to coś bardzo pięknego”, powiedział po meczu z Espanyolem Eusebio.
Eusebio Sacristán ma podwójny powód do radości: był on górą w meczu z Espanyolem, a także przedłużył kontrakt trenera Barcelony B. „Klub złożył mi propozycję, a ja jestem zachwycony tą drużyną. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z dalszego trenowania tych chłopaków”, powiedział w sali prasowej na stadionie Montilivi.
W odniesieniu do meczu o Puchar Katalonii, trener powiedział: „Byliśmy reprezentantami naszego klubu i wywalczyliśmy tytuł. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To był mecz walki. Obie drużyny zagrały rezerwami i obie chciały wygrać. Espanyol był godnym rywalem, bardzo trudno było ich pokonać, ponieważ mecz był bardzo wyrównany i z tego powodu doszło do rzutów karnych”.
Eusebio powiedział także kilka słów o bramkarzu Jordim Masipie i trenerze Joanie Barbarze, który dołączy do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. „Cieszymy się, że są piłkarze, którzy przechodzą do pierwszej drużyny i że ludzie ze sztabu także mogą dotrzeć do pierwszego zespołu. Joan jest fantastyczną osobą i wielkim profesjonalistą. Jesteśmy szczęśliwi, że może być częścią sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, ponieważ to osoba, która na to zasługuje”.
Komentarze (17)