Eusebio: Zaakceptowałem przedłużenie kontraktu

Gołąbka

22 maja 2014, 09:30

FCBarcelona.es

17 komentarzy

„Wywalczyliśmy wygraną. Uczestniczenie w tym Pucharze Katalonii to coś bardzo pięknego”, powiedział po meczu z Espanyolem Eusebio.

Eusebio Sacristán ma podwójny powód do radości: był on górą w meczu z Espanyolem, a także przedłużył kontrakt trenera Barcelony B. „Klub złożył mi propozycję, a ja jestem zachwycony tą drużyną. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z dalszego trenowania tych chłopaków”, powiedział w sali prasowej na stadionie Montilivi.

W odniesieniu do meczu o Puchar Katalonii, trener powiedział: „Byliśmy reprezentantami naszego klubu i wywalczyliśmy tytuł. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To był mecz walki. Obie drużyny zagrały rezerwami i obie chciały wygrać. Espanyol był godnym rywalem, bardzo trudno było ich pokonać, ponieważ mecz był bardzo wyrównany i z tego powodu doszło do rzutów karnych”.

Eusebio powiedział także kilka słów o bramkarzu Jordim Masipie i trenerze Joanie Barbarze, który dołączy do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. „Cieszymy się, że są piłkarze, którzy przechodzą do pierwszej drużyny i że ludzie ze sztabu także mogą dotrzeć do pierwszego zespołu. Joan jest fantastyczną osobą i wielkim profesjonalistą. Jesteśmy szczęśliwi, że może być częścią sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, ponieważ to osoba, która na to zasługuje”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze