Barça żegna się z Birmingham

Łukasz Lewtak

1 sierpnia 2014, 22:34

FCBarcelona.cat

27 komentarzy

Barça żegna się z obiektami St. George's Park. Po pięciodniowym pobycie podopieczni Luisa Enrique wylatują jutro do Nicei, gdzie o 20:45 odbędzie się mecz towarzyski z OGC Nice.

Dziś rano odbył się ostatni trening na boisku. Po południu piłkarze ćwiczyli wewnątrz ośrodka. Zawodników w ostatnim dniu pobytu w Birmingham odwiedził Josep Maria Bartomeu. Prezydent klubu będzie przewodził jutrzejszej wyprawie drużyny na południe Francji, gdzie na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej odpowiedzą Jérémy Mathieu i Marc-André ter Stegen.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze