Piqué został w Paryżu

Gołąbka

1 października 2014, 09:16

Mundo Deportivo

30 komentarzy

Gerard Piqué nie wrócił z drużyną do Barcelony z powodu kontroli antydopingowej.

Gerard Piqué nie wrócił z kolegami z drużyny do Barcelony po przegranym meczu z Paris Saint Germain na Parc des Princes. Środkowy obrońca, któremu przypadła wczoraj rola rezerwowego i nie zagrał ani minuty, był jednym z zawodników wybranych przez UEFA do poddania się kontroli antydopingowej.

Przed odlotem drużyny do Barcelony Katalończyk nie zdążył jednak przejść badania moczu i z tego powodu musiał pozostać w stolicy Francji z klubowym lekarzem Ricardem Pruną.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze