Suárez przeszedł badania lekarskie

Gołąbka

6 października 2014, 20:50

Sport

94 komentarze

Przed podróżą do Arabii Saudyjskiej z reprezentacją Urugwaju napastnik Barcelony przeszedł badania lekarskie.

W poniedziałek rano w Ciutat Esportiva Luis Suárez poddał się badaniom lekarskim. Napastnik Urugwaju uda się do Arabii Saudyjskiej we wtorek, aby rozegrać spotkania towarzyskie z Arabią i Omanem.

Napastnik będzie mógł złapać rytm meczowy przed powrotem do gry w Barcelonie. Tydzień temu uczestniczył w spotkaniu towarzyskim Barçy B i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Jego oficjalny debiut w pierwszej drużynie może przypaść na mecz z Realem Madryt 25 października na Santiago Bernabéu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (94)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze