Przed podróżą do Arabii Saudyjskiej z reprezentacją Urugwaju napastnik Barcelony przeszedł badania lekarskie.
W poniedziałek rano w Ciutat Esportiva Luis Suárez poddał się badaniom lekarskim. Napastnik Urugwaju uda się do Arabii Saudyjskiej we wtorek, aby rozegrać spotkania towarzyskie z Arabią i Omanem.
Napastnik będzie mógł złapać rytm meczowy przed powrotem do gry w Barcelonie. Tydzień temu uczestniczył w spotkaniu towarzyskim Barçy B i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Jego oficjalny debiut w pierwszej drużynie może przypaść na mecz z Realem Madryt 25 października na Santiago Bernabéu.
Komentarze (94)