Siedmiu piłkarzy na treningu

Gołąbka

9 października 2014, 14:15

FCBarcelona.es

42 komentarze

Na dzisiejszym treningu Luis Enrique miał do dyspozycji jedynie siedmiu piłkarzy: Masipa, Montoyę, Douglasa, Adriano, Alvesa, Xaviego i Vermaelena, który uczestniczył w niektórych ćwiczeniach z grupą.

Na porannym treningu pierwszej drużyny na boisku numer 2 w Ciutat Esportiva stawiło się siedmiu piłkarzy: Masip, Montoya, Douglas, Adriano, Alves, Xavi oraz Vermaelen, który uczestniczył w części zajęć z grupą. W przeciwieństwie do wtorku i środy, w treningu nie wziął udziału żaden gracz Barçy B. Rafinha kontynuuje pracę według specjalnego planu.

Na początku zajęć w ramach rozgrzewki wykonywano tradycyjne rondos. Do piłkarzy dołączyli wówczas Luis Enrique i Joan Barbará, którzy mogli przypomnieć sobie swoją piłkarską karierę.

Kolejny trening został zaplanowany na godzinę 10 w piątek.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (42)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze