Na dzisiejszym treningu Luis Enrique miał do dyspozycji jedynie siedmiu piłkarzy: Masipa, Montoyę, Douglasa, Adriano, Alvesa, Xaviego i Vermaelena, który uczestniczył w niektórych ćwiczeniach z grupą.
Na porannym treningu pierwszej drużyny na boisku numer 2 w Ciutat Esportiva stawiło się siedmiu piłkarzy: Masip, Montoya, Douglas, Adriano, Alves, Xavi oraz Vermaelen, który uczestniczył w części zajęć z grupą. W przeciwieństwie do wtorku i środy, w treningu nie wziął udziału żaden gracz Barçy B. Rafinha kontynuuje pracę według specjalnego planu.
Na początku zajęć w ramach rozgrzewki wykonywano tradycyjne rondos. Do piłkarzy dołączyli wówczas Luis Enrique i Joan Barbará, którzy mogli przypomnieć sobie swoją piłkarską karierę.
Kolejny trening został zaplanowany na godzinę 10 w piątek.
Komentarze (42)