Andreu Fontás, środkowy obrońca Celty, chce przyspieszyć swoją rekonwalescencję, aby móc wystąpić w sobotnim meczu z Barceloną, gdzie dorastał jako piłkarz.
Szef służb medycznych Celty, Juan José García Cota, przyznał, że Katalończyk, wracający do zdrowia po kontuzji kolana w lewej nodze, zagra „jedynie” wtedy, gdy będzie „w perfekcyjnym stanie”.
„Z tym meczem łączy go coś wyjątkowego, ponieważ to jego miasto i drużyna, w której grał. Ale dziś rozmawiałem z nim, aby powiedzieć mu, że to nie są wystarczające powody do podjęcia ryzyka”, zapewnił García Cota na konferencji prasowej.
„Mój zamiar jest taki, aby w poniedziałek mógł uczestniczyć w części treningu z grupą. Jeśli dobrze to zniesie, niech w czwartek trenuje z pełnym obciążeniem, aby w piątek móc zadecydować, czy będzie do dyspozycji trenera”.
Komentarze (15)