Fontás chce zagrać przeciwko Barcelonie

Gołąbka

27 października 2014, 21:50

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Andreu Fontás, środkowy obrońca Celty, chce przyspieszyć swoją rekonwalescencję, aby móc wystąpić w sobotnim meczu z Barceloną, gdzie dorastał jako piłkarz.

Szef służb medycznych Celty, Juan José García Cota, przyznał, że Katalończyk, wracający do zdrowia po kontuzji kolana w lewej nodze, zagra „jedynie” wtedy, gdy będzie „w perfekcyjnym stanie”.

„Z tym meczem łączy go coś wyjątkowego, ponieważ to jego miasto i drużyna, w której grał. Ale dziś rozmawiałem z nim, aby powiedzieć mu, że to nie są wystarczające powody do podjęcia ryzyka”, zapewnił García Cota na konferencji prasowej.

„Mój zamiar jest taki, aby w poniedziałek mógł uczestniczyć w części treningu z grupą. Jeśli dobrze to zniesie, niech w czwartek trenuje z pełnym obciążeniem, aby w piątek móc zadecydować, czy będzie do dyspozycji trenera”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze