Plan na pierwszy tydzień 2015 roku

Gołąbka

29 grudnia 2014, 17:23

FCBarcelona.es

27 komentarzy

Po przerwie świątecznej pierwsza drużyna wróci do pracy, aby przygotować się do pierwszego meczu nowego roku z Realem Sociedad.

Przerwa świąteczna dobiega końca. Piłkarze wrócą do treningów we wtorek 30 grudnia o 18. Po raz ostatni uczestniczyli oni w sesji treningowej 19 grudnia, a jej celem było przygotowanie się do meczu z Córdobą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. Teraz podopiecznych Luisa Enrique czeka pierwszy mecz 2015 roku z Realem Sociedad na stadionie Anoeta.

Podczas przygotowań do meczu 17. kolejki ligowej piłkarze Barcelony wezmą udział w czterech sesjach treningowych. Pierwszy dzień nowego roku będzie dla nich wolny od pracy.

Drużyna wróci do treningów 30 grudnia o 18. Na tej sesji stawią się wyłącznie piłkarze europejscy. Ostatni trening roku został zaplanowany na 31 grudnia na godzinę 11. Luis Enrique będzie mógł na nim liczyć na piłkarzy z Ameryki Południowej, którzy w tym sezonie nie otrzymywali powołań do reprezentacji.

Zawodnicy południowoamerykańscy, którzy często otrzymywali powołania do kadry, dostali wolne do 2 stycznia. Tego dnia wieczorny trening rozpocznie się o 18.

Wtorek 30 grudnia
18:00 Trening w Ciutat Esportiva

Środa
11:00 Trening w Ciutat Esportiva

Czwartek
Dzień wolny

Piątek
18:00 Trening w Ciutat Esportiva

Sobota
11:00 Trening w Ciutat Esportiva

Niedziela
21:00 Mecz Real Sociedad – FC Barcelona na stadionie Anoeta

Poniedziałek
11:00 Otwarty dla kibiców trening na Miniestadi

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze