Po przerwie świątecznej pierwsza drużyna wróci do pracy, aby przygotować się do pierwszego meczu nowego roku z Realem Sociedad.
Przerwa świąteczna dobiega końca. Piłkarze wrócą do treningów we wtorek 30 grudnia o 18. Po raz ostatni uczestniczyli oni w sesji treningowej 19 grudnia, a jej celem było przygotowanie się do meczu z Córdobą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. Teraz podopiecznych Luisa Enrique czeka pierwszy mecz 2015 roku z Realem Sociedad na stadionie Anoeta.
Podczas przygotowań do meczu 17. kolejki ligowej piłkarze Barcelony wezmą udział w czterech sesjach treningowych. Pierwszy dzień nowego roku będzie dla nich wolny od pracy.
Drużyna wróci do treningów 30 grudnia o 18. Na tej sesji stawią się wyłącznie piłkarze europejscy. Ostatni trening roku został zaplanowany na 31 grudnia na godzinę 11. Luis Enrique będzie mógł na nim liczyć na piłkarzy z Ameryki Południowej, którzy w tym sezonie nie otrzymywali powołań do reprezentacji.
Zawodnicy południowoamerykańscy, którzy często otrzymywali powołania do kadry, dostali wolne do 2 stycznia. Tego dnia wieczorny trening rozpocznie się o 18.
Wtorek 30 grudnia
18:00 Trening w Ciutat Esportiva
Środa
11:00 Trening w Ciutat Esportiva
Czwartek
Dzień wolny
Piątek
18:00 Trening w Ciutat Esportiva
Sobota
11:00 Trening w Ciutat Esportiva
Niedziela
21:00 Mecz Real Sociedad – FC Barcelona na stadionie Anoeta
Poniedziałek
11:00 Otwarty dla kibiców trening na Miniestadi
Komentarze (27)