David Navarro: Neymar nie jest prowokatorem

Ola

13 lutego 2015, 21:08

Weloba.es

54 komentarze

David Navarro udzielił wypowiedzi dla Cadena COPE na temat zbliżającego się starcia z Barçą. Obrońca był pytany m.in. o Luisa Suáreza i Neymara.

Barça – Levante: „Mecz z Barçą to wyzwanie. To będzie spotkanie, w którym będziemy dużo biegać. Wierzymy w siebie, jeśli chodzi o naszą grę defensywną, bo wiemy, że w tym aspekcie gramy dobrze, choć jesteśmy świadomi, że będzie trudno”.

Forma Barçy: „Barcelona to drużyna, która jest w lepszej formie. Messi gra na bardzo wysokim poziomie, jest nie do powstrzymania, Neymar i Luis Suárez również”.

Neymar: „On nie jest zawodnikiem, który prowokuje. To jego sposób gry. Niezależnie od wyniku czy tego, jak układa się mecz, gra tak samo. Nie zauważyłem z jego strony żadnego braku szacunku”.

Luis Suárez: „To świetny zawodnik, wiele daje drużynie, bramki są ważne, ale nie są wszystkim. Nigdy nie miałem okazji go kryć, ale to na pewno jest bardzo trudne”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (54)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze