David Navarro udzielił wypowiedzi dla Cadena COPE na temat zbliżającego się starcia z Barçą. Obrońca był pytany m.in. o Luisa Suáreza i Neymara.
Barça – Levante: „Mecz z Barçą to wyzwanie. To będzie spotkanie, w którym będziemy dużo biegać. Wierzymy w siebie, jeśli chodzi o naszą grę defensywną, bo wiemy, że w tym aspekcie gramy dobrze, choć jesteśmy świadomi, że będzie trudno”.
Forma Barçy: „Barcelona to drużyna, która jest w lepszej formie. Messi gra na bardzo wysokim poziomie, jest nie do powstrzymania, Neymar i Luis Suárez również”.
Neymar: „On nie jest zawodnikiem, który prowokuje. To jego sposób gry. Niezależnie od wyniku czy tego, jak układa się mecz, gra tak samo. Nie zauważyłem z jego strony żadnego braku szacunku”.
Luis Suárez: „To świetny zawodnik, wiele daje drużynie, bramki są ważne, ale nie są wszystkim. Nigdy nie miałem okazji go kryć, ale to na pewno jest bardzo trudne”.
Komentarze (54)