Kontrakt z Intelem zagrożony

Ola

19 lutego 2015, 17:37

Weloba.es

92 komentarze

12 grudnia 2013 roku Barça podpisała kontrakt sponsorski z firmą Intel, który zakładał umieszczenie logo spółki na wewnętrznej części koszulki zespołu.

Z tego tytułu Barcelona ma otrzymywać pięć milionów euro za sezon aż do połowy 2018 roku. Ostatnio jednak pojawiły się pewne problemy związane z tym porozumieniem. Firma Nike powiadomiła Barçę, że logotyp Intela przebija na zewnętrzną część koszulki, co narusza najwyższe standardy jakości, ściśle przestrzegane przez producenta sportowej odzieży. W związku z tym Nike przestał produkować koszulki ze wspomnianym logo, co oczywiście narusza warunki umowy podpisanej przez klub z Intelem.

W tej chwili dział marketingu Barcelony pracuje wraz z Intelem nad rozwiązaniem tej sytuacji, lecz jeśli nie uda się osiągnąć kompromisu, znany na całym świecie producent układów scalonych po tym sezonie zakończy współpracę z katalońskim klubem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (92)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze