Dziś rano w Ciutat Esportiva pierwsza drużyna odbyła ostatni trening przed meczem z Deportivo, którym Barcelona zakończy rozgrywki ligowe sezonu 2014/15.
W treningu prowadzonym przez Luisa Enrique wzięli udział wszyscy zawodnicy oprócz Sergio Busquetsa, który podobnie jak wczoraj odbył zajęcia indywidualne. Przypominamy, że spotkanie przeciwko Deportivo odbędzie się jutro o 18:30 na Camp Nou. Drużyna razem ze swoimi kibicami będzie celebrować tytuł mistrzowski oraz pożegna wieloletniego gracza i legendę Barcelony, Xaviego Hernándeza.
Komentarze (38)