Trening przed ostatnim meczem ligowym

Ola

22 maja 2015, 14:46

FCBarcelona.cat

38 komentarzy

Dziś rano w Ciutat Esportiva pierwsza drużyna odbyła ostatni trening przed meczem z Deportivo, którym Barcelona zakończy rozgrywki ligowe sezonu 2014/15.

W treningu prowadzonym przez Luisa Enrique wzięli udział wszyscy zawodnicy oprócz Sergio Busquetsa, który podobnie jak wczoraj odbył zajęcia indywidualne. Przypominamy, że spotkanie przeciwko Deportivo odbędzie się jutro o 18:30 na Camp Nou. Drużyna razem ze swoimi kibicami będzie celebrować tytuł mistrzowski oraz pożegna wieloletniego gracza i legendę Barcelony, Xaviego Hernándeza.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (38)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze