Ramon Adell, przewodniczący komisji zarządzającej FC Barcelony, zakomunikował dziś, że wybory prezydenckie odbędą się 18 lipca - pisze kataloński Sport.
Adell powiedział, że priorytetem komisji zawsze było zorganizowanie wyborów tak szybko jak to możliwe. Głosowanie odbędzie się w sobotę, a nie w niedzielę, by więcej socios miało szansę pójść do urn. Swojego wyboru będzie można dokonać między 9 rano i 21 na Camp Nou.
Adell dodał również, że komisja zaproponowała, by klub zorganizował specjalny transport dla socios, by ci mogli zagłosować, a zwłaszcza dla tych, którzy mieszkają daleko od Barcelony.
Komentarze (84)