Barça B, podobnie jak pierwsza drużyna, rozpoczęła presezon od badań medycznych i spotkania kadry ze sztabem szkoleniowym, któremu przewodzi Gabri García.
W pierwszym dniu przygotowań do nowego sezonu brakowało José Suáreza, Sampera i Gumbau. Trenują oni pod okiem Luisa Enrique. Badań nie przechodzili kontuzjowani Macky Bagnack, Pol Calvet i Padilla, a także zawodnicy, którzy dołączą do drużyny w najbliższych dniach – Quinti, Ros, Amir, Paik, Enguene, Lee i Aitor. Presezon zgodnie z planem rozpoczęli Ortolá, Ondoa, Campins, Godswill, Palencia, Robert Costa, Juste, Tarín, Edgar Ié, Grimaldo, Lucas, Agostinho Cá, Babunski, Cámara, Joel Huertas, Kaptoum, Adama, Maxi Rolón, Dongou i Bicho.
Dziś o 18:30 Barça B rozpoczęła swój pierwszy trening. Jutro na piłkarzy drugiej drużyny czeka dwoje zajęć – o 9:30 i 18:30.
Komentarze (13)