Rozpoczęcie presezonu Barçy B

Łukasz Lewtak

14 lipca 2015, 19:44

FCBarcelona.cat

13 komentarzy

Barça B, podobnie jak pierwsza drużyna, rozpoczęła presezon od badań medycznych i spotkania kadry ze sztabem szkoleniowym, któremu przewodzi Gabri García.

W pierwszym dniu przygotowań do nowego sezonu brakowało José Suáreza, Sampera i Gumbau. Trenują oni pod okiem Luisa Enrique. Badań nie przechodzili kontuzjowani Macky Bagnack, Pol Calvet i Padilla, a także zawodnicy, którzy dołączą do drużyny w najbliższych dniach – Quinti, Ros, Amir, Paik, Enguene, Lee i Aitor. Presezon zgodnie z planem rozpoczęli Ortolá, Ondoa, Campins, Godswill, Palencia, Robert Costa, Juste, Tarín, Edgar Ié, Grimaldo, Lucas, Agostinho Cá, Babunski, Cámara, Joel Huertas, Kaptoum, Adama, Maxi Rolón, Dongou i Bicho.

Dziś o 18:30 Barça B rozpoczęła swój pierwszy trening. Jutro na piłkarzy drugiej drużyny czeka dwoje zajęć – o 9:30 i 18:30.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (13)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze