FC Barcelona kontynuuje przygotowania do nowego sezonu i amerykańskiego tournée, na jakie uda się już w najbliższą niedzielę.
Piłkarze Barçy odbyli dzisiaj rano trening w Ciutat Esportiva. Luis Enrique mógł liczyć na dwudziestu piłkarzy pierwszego składu oraz trzech zawodników Barçy B: Gumbau, Sampera oraz bramkarza José Suáreza. Przypomnijmy, że do zespołu wciąż nie dołączyli Messi, Neymar, Alves, Mascherano, Bravo oraz ter Stegen. Ten ostatni skróci jednak swoje wakacje i wcześniej wróci do Barcelony, aby wspólnie z kolegami udać się na amerykańskie tournée.
Dzisiaj podopieczni Lucho odbędą jeszcze jedną sesję treningową o godzinie 18:30.
Komentarze (31)