Gerson potwierdził za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że przechodzi do AS Romy.
Przypomnijmy, iż Barça miała prawo pierwokupu do Gersona, za które zapłaciła 3,2 mln euro. Niedawno niektóre media informowały nawet, że brazylijski pomocnik na pewno przejdzie do drużyny Luisa Enrique, lecz w tym tygodniu zaprzeczył temu prezes Fluminense Peter Siemsen, zapewniając, że Gerson zagra w Romie.
Teraz informację tę potwierdził sam piłkarz. Gerson napisał na Twitterze, że jest szczęśliwy i nie może doczekać się 14 sierpnia, gdy zostanie zaprezentowany na Stadio Olimpico w Rzymie jako nowy zawodnik wicemistrza Włoch.
Komentarze (113)