Luis Suárez także wierzy w remontadę

Maciej Fudala

17 sierpnia 2015, 12:50

Mundo Deportivo/Weloba.com

51 komentarzy

Po niespodziewanej porażce w pierwszym spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii z Athletikiem Bilbao teraz przyszedł czas na rewanż.

Mimo bardzo trudnej sytuacji piłkarze Barcelony wciąż wierzą, że odrobienie strat jest możliwe, nawzajem się motywując i zachęcając kibiców za pośrednictwem portali społecznościowych do wspierania zespołu.

Niedługo po spotkaniu na swoim koncie na Twitterze Gerard Piqué napisał: „90 minut i Camp Nou. Ja wierzę”. Z kolei Andrés Iniesta z nadzieją stwierdził, że „nie ma rzeczy niemożliwych dla tej drużyny”. Także Luis Suárez zamieścił w Internecie motywujący wpis. „Wszyscy razem możemy odrobić straty!!!!, Vamos Barça!!!!”, napisał Urugwajczyk na Twitterze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (51)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze