Po niespodziewanej porażce w pierwszym spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii z Athletikiem Bilbao teraz przyszedł czas na rewanż.
Mimo bardzo trudnej sytuacji piłkarze Barcelony wciąż wierzą, że odrobienie strat jest możliwe, nawzajem się motywując i zachęcając kibiców za pośrednictwem portali społecznościowych do wspierania zespołu.
Niedługo po spotkaniu na swoim koncie na Twitterze Gerard Piqué napisał: „90 minut i Camp Nou. Ja wierzę”. Z kolei Andrés Iniesta z nadzieją stwierdził, że „nie ma rzeczy niemożliwych dla tej drużyny”. Także Luis Suárez zamieścił w Internecie motywujący wpis. „Wszyscy razem możemy odrobić straty!!!!, Vamos Barça!!!!”, napisał Urugwajczyk na Twitterze.
Komentarze (51)