FC Barcelona kontynuuje przygotowania do sobotniego meczu z Rayo Vallecano. Dziś do zajęć z zespołem dołączyli Piqué, Bartra, Jordi Alba i Busquets. Katalońska prasa wspomina, że przed zajęciami Neymar odwiedził Leo Messiego i Luisa Suáreza.
Dzisiejsze zajęcia na boisku im. Tito Vilanovy odbyły się przy padającym deszczu. Luis Enrique poprowadził trzecią w tym tygodniu sesję treningową, tym razem uczestniczyli w niej zawodnicy Barçy B - Gerard Gumbau, Sergi Samper, Juan Cámara i Aitor Cantalapiedra. Jutro do drużyny dołączą ostatni kadrowicze - Mascherano, Alves i Bravo. Kolejne treningi odbędą się w czwartek i piątek o 11.
Przed rozpoczęciem treningu Neymar udał się na salę medyczną, gdzie odwiedził Messiego i Suáreza. Argentyńczyk leczy kontuzję kolana, a Urugwajczyk od kilku spotkań zmaga się z dolegliwościami mięśniowymi i nie trenuje wspólnie z grupą.
Komentarze (12)