Drużyna Barcelony jest już w Madrycie. Zespół około 10:40 wystartował z lotniska El Prat i po niespełna godzinie zameldował się w stolicy Hiszpanii.
Po wylądowaniu ekspedycja Barcelony udała się do hotelu, w którym spędzi pozostały czas do meczu. Początek spotkania Barçy z Getafe zaplanowano na 20:30.
Dużą uwagę mediów po wylądowaniu skupili na sobie Andrés Iniesta i Sergi Roberto, którzy wracają do składu po kontuzjach. Razem z zespołem do Madrytu udali się przedstawiciele zarządu klubu – wiceprezydent ds. sportowych Jordi Mestre oraz Enric Tombas i Oriol Tomás.
Komentarze (3)