Pierwsza drużyna dotarła już do Madrytu

Ola

31 października 2015, 12:50

FCBarcelona.cat

3 komentarze

Drużyna Barcelony jest już w Madrycie. Zespół około 10:40 wystartował z lotniska El Prat i po niespełna godzinie zameldował się w stolicy Hiszpanii.

Po wylądowaniu ekspedycja Barcelony udała się do hotelu, w którym spędzi pozostały czas do meczu. Początek spotkania Barçy z Getafe zaplanowano na 20:30.

Dużą uwagę mediów po wylądowaniu skupili na sobie Andrés Iniesta i Sergi Roberto, którzy wracają do składu po kontuzjach. Razem z zespołem do Madrytu udali się przedstawiciele zarządu klubu – wiceprezydent ds. sportowych Jordi Mestre oraz Enric Tombas i Oriol Tomás.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (3)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze