Pierwszy zespół Barcelony udał się dziś rano w podróż do stolicy Hiszpanii, gdzie o 21:00 zmierzy się z Rayo Vallecano w meczu 27. kolejki Primera División.
Samolot z drużyną na pokładzie wystartował o 11:00 z lotniska El Prat, a na Barajas wylądował godzinę później. Do Madrytu udało się 18 powołanych zawodników, sztab szkoleniowy pierwszej drużyny oraz przedstawiciele klubu: wiceprezes Susana Monje i członkowie zarządu Javier Bordas i Xavier Vilajoana. Będą oni reprezentować Barcelonę podczas obiadu z przedstawicielami Rayo.
Komentarze (17)