Barça jest już w Madrycie

Ola

3 marca 2016, 12:53

FCBarcelona.cat

17 komentarzy

Pierwszy zespół Barcelony udał się dziś rano w podróż do stolicy Hiszpanii, gdzie o 21:00 zmierzy się z Rayo Vallecano w meczu 27.  kolejki Primera División.

Samolot z drużyną na pokładzie wystartował o 11:00 z lotniska El Prat, a na Barajas wylądował godzinę później. Do Madrytu udało się 18 powołanych zawodników, sztab szkoleniowy pierwszej drużyny oraz przedstawiciele klubu: wiceprezes Susana Monje i członkowie zarządu Javier Bordas i Xavier Vilajoana. Będą oni reprezentować Barcelonę podczas obiadu z przedstawicielami Rayo.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze