Już jutro o godzinie 16:00 Barcelona zmierzy się z Eibarem. Dziś Luis Enrique podał listę zawodników powołanych na ten pojedynek.
Z pierwszego składu Dumy Katalonii do kraju Basków nie udadzą się sami Brazylijczycy: Rafinha, Adriano, Douglas oraz Neymar, który jest zawieszony za żółte kartki. Do składu wraca za to Dani Alves. Poniżej prezentujemy pełną listę powołanych graczy:
Ter Stegen, Bravo, Piqué, Rakitić, Sergio Busquets, Alves, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Bartra, Munir, Jordi Alba, Sandro, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen i Mathieu.
Komentarze (46)