Neymar jest już w Barcelonie

Majerr

10 marca 2016, 09:53

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Po kilkudniowym pobycie w Brazylii Neymar powrócił dzisiaj w nocy do stolicy Katalonii.

Około godziny 01:00 crack Barçy powrócił z Brazylii, gdzie kilka dni temu świętował urodziny swojej siostry. Przypomnijmy, że Ney nie mógł wziąć udziału w ostatnim wyjazdowym meczu z Eibarem z powodu nagromadzenia pięciu żółtych kartek w lidze, dlatego Luis Enrique dał pozwolenie graczowi na wyjazd do swojej ojczyzny. Dzisiaj piłkarze Barçy wrócą do treningów po dwudniowej przerwie. Na tych zajęciach pojawi się naturalnie Neymar.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze