Po kilkudniowym pobycie w Brazylii Neymar powrócił dzisiaj w nocy do stolicy Katalonii.
Około godziny 01:00 crack Barçy powrócił z Brazylii, gdzie kilka dni temu świętował urodziny swojej siostry. Przypomnijmy, że Ney nie mógł wziąć udziału w ostatnim wyjazdowym meczu z Eibarem z powodu nagromadzenia pięciu żółtych kartek w lidze, dlatego Luis Enrique dał pozwolenie graczowi na wyjazd do swojej ojczyzny. Dzisiaj piłkarze Barçy wrócą do treningów po dwudniowej przerwie. Na tych zajęciach pojawi się naturalnie Neymar.
Komentarze (18)