Piłkarze Barçy, którzy otrzymali dzisiaj dzień wolnego, wrócą do pracy we wtorek, by przygotować się do spotkania z Sevillą w finale Pucharu Króla. Ekipa Luisa Enrique ma już ustalony plan pracy na ten tydzień.
Zawodnicy wezmą udział w czterech treningach - we wtorek, środę, piątek i sobotę, za każdym razem o 11. Czwartek będzie dniem wolnym.
To zupełne przeciwieństwo intensywnego tygodnia, który czeka Sevillę. Drużyna z Andaluzji zagra w środę w finale Ligi Europy w Bazylei, a jej grafik jest dość napięty. Sevilla odbyła już jeden trening w niedzielę, a kolejny został zaplanowany na dzisiaj na 17. We wtorek piłkarze będą już przyzwyczajać się do murawy na St. Jakob Park, gdzie rozegrany zostanie finał. W środę zmierzą się z Liverpoolem i aż do czwartku nie zajmą się planowaniem meczu z Barçą.
W sobotę w Barcelonie Luis Enrique weźmie udział w przedostatniej w tym sezonie konferencji prasowej. Barça poleci do Madrytu jak zwykle w dniu meczu i wróci od razu po finale. Konferencja prasowa Emery'ego została zaplanowana już w stolicy Hiszpanii.
Komentarze (17)