Iniesta: Strata punktów nas boli

Majerr

22 września 2016, 09:30

Marca

16 komentarzy

Tuż po zakończeniu wczorajszego spotkania pomiędzy FC Barceloną a Atlético, w którym padł remis 1:1, krótkiego wywiadu udzielił Andrés Iniesta. Kapitan FC Barcelony żałował, że jego zespołowi zwycięstwo wyślizgnęło się z rąk.

– Zagraliśmy kompletne spotkanie przeciwko rywalowi, który zawsze jest trudny ze względu na prezentowany styl obronny. W ten sposób grają bardzo dobrze, a następnie wychodzą do kontry. Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak nie wystarczyło to, czego dokonaliśmy, dlatego zostajemy z punktem – powiedział zawiedziony kapitan Barçy.

– Mecze przeciwko Atlético są takie same do ostatniej chwili: 90 minut minimalnych detali. Nie odnaleźliśmy odpowiednich momentów, ale sądzę, że rozegraliśmy wspaniałe spotkanie. Dobrze znaleźliśmy okazję do zdobycia bramki. Szkoda, że trzy punkty uciekają nam na własnym boisku. To nas boli – wyznał Iniesta.

Na sam koniec Andrés Iniesta powiedział krótko o urazie Messiego: – mam nadzieję, że będzie to możliwie łagodna kontuzja.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (16)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze