Lopetegui: Rozumiem Piqué

Majerr

10 października 2016, 14:15

AS

10 komentarzy

Po zakończeniu zwycięskiego meczu z Albanią szkoleniowiec Hiszpanów został zapytany o decyzję Gerarda Piqué, który ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej po mistrzostwach świata w Rosji w 2018 roku.

– To nie zasługuje na jakikolwiek komentarz. Nie wydaje mi się to poważne. To, co mi powiedziano, nie jest poważne. Ja także rozumiem Piqué. Mówię tylko, że zagraliśmy wspaniałe spotkanie, a on był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników, tak samo jak w meczu przeciwko Włochom. Rozegrał fantastyczne zawody, tak jak Sergio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy jego oraz całej grupy. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Trzeba zachować spokój i chłodną głowę. Niektórych dziennikarzy ten temat może bardzo interesować, jednak profesjonalistów on nie obchodzi. Postawa Piqué nie budzi jakichkolwiek wątpliwości. Nie drążcie dalej tematu. Nie ma potrzeby wyciągać zbyt wielu wniosków – podsumował całe zamieszanie Julen Lopetegui.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze