Messi i Umtiti wracają do treningów

Dariusz Maruszczak

11 października 2016, 13:00

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Kończy się przerwa na mecze reprezentacyjne, więc piłkarze Barcelony powoli wracają do zajęć w klubie, by przygotować się na sobotni pojedynek z Deportivo La Coruña.

Luis Enrique poprowadził wtorkowy trening, w którym udział wzięli także Neymar, Leo Messi i Samuel Umtiti. Brazylijczyk powrócił do Barcelony wcześniej niż planowano, ponieważ nie mógł wystąpić w spotkaniu z Wenezuelą z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z kolei Messi i Umtiti wracają do treningów po przerwach spowodowanych kontuzjami. Obaj nie byli do dyspozycji trenera Barçy przez ostatnie trzy tygodnie i musieli opuścić zgrupowania swoich reprezentacji.

W zajęciach uczestniczyli również piłkarze Barcelony B José Suárez, Nili, Alex Carbonell i Ferran Sarsanedas.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze