Kończy się przerwa na mecze reprezentacyjne, więc piłkarze Barcelony powoli wracają do zajęć w klubie, by przygotować się na sobotni pojedynek z Deportivo La Coruña.
Luis Enrique poprowadził wtorkowy trening, w którym udział wzięli także Neymar, Leo Messi i Samuel Umtiti. Brazylijczyk powrócił do Barcelony wcześniej niż planowano, ponieważ nie mógł wystąpić w spotkaniu z Wenezuelą z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z kolei Messi i Umtiti wracają do treningów po przerwach spowodowanych kontuzjami. Obaj nie byli do dyspozycji trenera Barçy przez ostatnie trzy tygodnie i musieli opuścić zgrupowania swoich reprezentacji.
W zajęciach uczestniczyli również piłkarze Barcelony B José Suárez, Nili, Alex Carbonell i Ferran Sarsanedas.
Komentarze (15)