Luis Enrique ogłosił nazwiska 21 piłkarzy, którzy będą mieli szansę na występ w meczu z Manchesterem City.
Na liście znaleźli się wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny z wyjątkiem Jaspera Cillessena, który wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi. Do kadry po kontuzjach wracają za to Sergi Roberto i Jordi Alba, a wśród powołanych znalazł się również Aleix Vidal, którego Enrique od siedmiu spotkań odsyła na trybuny. Przed rozpoczęciem meczu trener Barçy będzie jednak musiał zgodnie z wymaganiami UEFA skreślić trzech graczy, skracając listę powołanych do osiemnastu nazwisk. Vidal nie jest faworytem do pozostania w tym gronie. Pozostaje pytanie, kogo jeszcze Luis Enrique nie zdecyduje się zgłosić do gry na mecz z Manchesterem.
Bramkarze: Ter Stegen, Masip.
Obrońcy: Piqué, Aleix Vidal, Umtiti, Mathieu, Mascherano, Digne, Sergi Roberto, Jordi Alba.
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Arda Turan, Iniesta, André Gomes, Rafinha.
Napastnicy: Suárez, Messi, Neymar, Paco Alcácer.
Komentarze (27)