Kadra na mecz z City

Dariusz Maruszczak

19 października 2016, 12:36

Mundo Deportivo

27 komentarzy

Luis Enrique ogłosił nazwiska 21 piłkarzy, którzy będą mieli szansę na występ w meczu z Manchesterem City.

Na liście znaleźli się wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny z wyjątkiem Jaspera Cillessena, który wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi. Do kadry po kontuzjach wracają za to Sergi Roberto i Jordi Alba, a wśród powołanych znalazł się również Aleix Vidal, którego Enrique od siedmiu spotkań odsyła na trybuny. Przed rozpoczęciem meczu trener Barçy będzie jednak musiał zgodnie z wymaganiami UEFA skreślić trzech graczy, skracając listę powołanych do osiemnastu nazwisk. Vidal nie jest faworytem do pozostania w tym gronie. Pozostaje pytanie, kogo jeszcze Luis Enrique nie zdecyduje się zgłosić do gry na mecz z Manchesterem.

Bramkarze: Ter Stegen, Masip.

Obrońcy: Piqué, Aleix Vidal, Umtiti, Mathieu, Mascherano, Digne, Sergi Roberto, Jordi Alba.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Arda Turan, Iniesta, André Gomes, Rafinha.

Napastnicy: Suárez, Messi, Neymar, Paco Alcácer.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze