FC Barcelona za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o wynikach badań, przez jakie przeszedł Samuel Umtiti.
Na oficjalnej stronie Barçy czytamy, że francuski obrońca zespołu Luisa Enrique zmaga się z kontuzją naderwania mięśnia dwugłowego lewego uda. Dzisiejsze badania przeprowadzone w Ciutat Esportiva wykazały, że Umtiti będzie pauzował przez około trzy tygodnie.
Jeżeli proces rehabilitacji francuskiego piłkarza będzie przebiegał z planem, oznacza to, że powinien on być do dyspozycji Luisa Enrique na ligowy Klasyk, który odbędzie się 3 grudnia na Camp Nou.
Komentarze (28)