Tuż po zakończeniu spotkania przeciwko Máladze o komentarz poproszony został Sergi Roberto.
– Zmierzyliśmy się z Kamenim, który był nie do pokonania, był murem Málagi. Staraliśmy się go pokonać, poprzez umieszczenie Piqué w linii ataku, jednak to nam się nie udało – powiedział prawy obrońca zespołu.
– Wiemy, że kiedy zespoły zamykają się na własnej połowie, musimy szukać swoich szans w bocznych strefach boiska. W pierwszej połowie częściej nam się to udawało, staraliśmy się pokonać rywala, jednak tego nie osiągnęliśmy – dodał Sergi Roberto.
– Wierzę w ten zespół i jestem pewny, że ruszymy naprzód – zakończył zawodnik FC Barcelony.
Komentarze (12)