Sergi Roberto: Kameni był murem Málagi

Majerr

19 listopada 2016, 19:55

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Tuż po zakończeniu spotkania przeciwko Máladze o komentarz poproszony został Sergi Roberto.

– Zmierzyliśmy się z Kamenim, który był nie do pokonania, był murem Málagi. Staraliśmy się go pokonać, poprzez umieszczenie Piqué w linii ataku, jednak to nam się nie udało – powiedział prawy obrońca zespołu.

– Wiemy, że kiedy zespoły zamykają się na własnej połowie, musimy szukać swoich szans w bocznych strefach boiska. W pierwszej połowie częściej nam się to udawało, staraliśmy się pokonać rywala, jednak tego nie osiągnęliśmy – dodał Sergi Roberto.

– Wierzę w ten zespół i jestem pewny, że ruszymy naprzód – zakończył zawodnik FC  Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze