Piqué: Już wiemy, jak to działa

Łukasz Lewtak

6 stycznia 2017, 00:06

Marca/Mundo Deportivo

73 komentarze

Po zakończeniu meczu z Athletikiem na San Mamés Gerard Piqué wypowiedział się na temat przebiegu tego spotkania oraz kontrowersyjnych decyzji sędziego.

Mecz: „Wynik nie jest taki zły. Rywale stosowali intensywny pressing, a później my byliśmy lepsi i musieli nas zatrzymywać faulami, przez co potem grali w osłabieniu. Dwumecz jest bardzo otwarty”.

Kontrowersyjne akcje: „Rzut karny na Neymarze był oczywisty. Była też moja akcja z bramkarzem i to również była jedenastka, ale już wiemy, jak to działa. Chcemy grać w piłkę, a nie w ruletkę, a do tego prowadzi takie sędziowanie. Widzieliśmy to już w meczu Realu z Sevillą. Mam nadzieję, że sędziowie podniosą swój poziom”.

Rewanż: „Wynik dwumeczu pozostaje bardzo otwartą sprawą. Postaramy się wygrać wszystko i do tego dążymy”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (73)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze