Luis Enrique ogłosił listę powołanych na jutrzejsze spotkanie z Eibarem. Trener Barcelony nie będzie mógł w nim skorzystać z trzech piłkarzy pierwszego zespołu.
Luis Enrique nie będzie miał do dyspozycji Andrésa Iniesty i Rafinhi. Brazylijczyk ostatecznie nie zdążył wykurować się po urazie, jakiego doznał w pojedynku z Las Palmas, i nie uczestniczył w dzisiejszym treningu. Szkoleniowiec Barçy nie mógł powołać również Javiera Mascherano, który w ostatnim starciu ligowym otrzymał piątą żółtą kartkę w sezonie i został zawieszony na jeden mecz. Tym samym Lucho musiał na konfrontację z Eibarem skreślić z kadry Barcelony tylko jednego piłkarza. Wybór padł na trzeciego bramkarza Jordiego Masipa.
Do składu wraca więc Aleix Vidal, który pomimo bardzo dobrego występu z Las Palmas nie został zabrany przez Luisa Enrique do San Sebastián na mecz z Realem Sociedad. Wśród powołanych na jutrzejszy pojedynek znalazł się również Jérémy Mathieu.
Poniżej przedstawiamy listę powołanych na spotkanie z Eibarem.
Bramkarze: Marc-André ter Stegen, Jasper Cillessen.
Obrońcy: Gerard Piqué, Jordi Alba, Lucas Digne, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Samuel Umtiti, Jérémy Mathieu.
Pomocnicy: Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Denis Suárez, Arda Turan, Andre Gomes.
Napastnicy: Luis Suárez, Leo Messi, Neymar, Paco Alcácer.
Komentarze (50)