Martín Montoya, wychowanek La Masíi, grający obecnie w Valencii, na antenie Radio Marca przyznał, że nie wyklucza powrotu na Camp Nou w przyszłości. Obrońca stwierdził również, że Cancelo pasowałby do Barçy.
– Zawsze mówiłem, że Barcelona jest najlepszym klubem świata i każdy zawodnik chciałby wrócić do swojego domu. Jednak teraz jestem szczęśliwy w Valencii, a co będzie w przyszłości, to zobaczymy. Luis Enrique nie stawiał na mnie, tutaj pracuję bardzo dobrze.
– Cancelo ma szansę na grę w Barcelonie. To piłkarz, który ma DNA tego klubu. Bardzo dobrze atakuje i ma dużą jakość. W takiej drużynie jak Barcelona, która utrzymuje się przy piłce, ofensywnie usposobiony boczny obrońca poradzi sobie bardzo dobrze.
Komentarze (33)