Montoya: Cancelo ma DNA Barçy

Ola

27 stycznia 2017, 17:09

Marca

33 komentarze

Martín Montoya, wychowanek La Masíi, grający obecnie w Valencii, na antenie Radio Marca przyznał, że nie wyklucza powrotu na Camp Nou w przyszłości. Obrońca stwierdził również, że Cancelo pasowałby do Barçy.

– Zawsze mówiłem, że Barcelona jest najlepszym klubem świata i każdy zawodnik chciałby wrócić do swojego domu. Jednak teraz jestem szczęśliwy w Valencii, a co będzie w przyszłości, to zobaczymy. Luis Enrique nie stawiał na mnie, tutaj pracuję bardzo dobrze.

– Cancelo ma szansę na grę w Barcelonie. To piłkarz, który ma DNA tego klubu. Bardzo dobrze atakuje i ma dużą jakość. W takiej drużynie jak Barcelona, która utrzymuje się przy piłce, ofensywnie usposobiony boczny obrońca poradzi sobie bardzo dobrze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (33)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze