Josep Maria Bartomeu po zakończeniu spotkania z PSG pochwalił drużynę oraz kibiców za wspaniałą postawę w meczu na Camp Nou. Prezydent klubu wypowiedział się też na temat sędziów, Luisa Enrique i potencjalnych rywali w ćwierćfinale.
– To było spektakularne. Od zakończenia meczu w Paryżu skupiono się na pracy. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze. Gratuluję Luisowi Enrique, sztabowi szkoleniowemu, zawodnikom i kibicom, którzy nie przestawali dopingować. Wierzyliśmy w remontadę, to było widać. Chciałbym pogratulować też PSG, który jest świetnym zespołem i wielkim klubem.
– Sędziowie wykonują swoją pracę najlepiej, jak potrafią. Wiedzieliśmy, że musimy zdobyć sześć bramek. Gol Cavaniego był spodziewany, ale dalej wierzyliśmy w remontadę. Tego się nigdy nie zapomni.
– Do ćwierćfinału awansują najlepsze drużyny z Europy, wszystkie są bardzo silne. Każdy potencjalny rywal jest trudny. Z tym, na którego trafimy, zagramy na takim poziomie jak dzisiaj. W ten sposób rozwiązuje się trudne mecze. Zawodnicy chcą wygrywać i podobać się kibicom na całym świecie.
– Liga Mistrzów jest naszym celem w każdym sezonie. Dzisiejsze spotkanie było idealne. Teraz będziemy się cieszyć tak, jak na to zasłużyliśmy.
– Luis Enrique powiedział, że odejdzie, to jego decyzja, choć ja bym chciał, żeby został. Mamy przed sobą trzy miesiące wielkiego futbolu.
Komentarze (13)