Bartomeu: To był idealny mecz

Ola

8 marca 2017, 23:44

Marca

13 komentarzy

Josep Maria Bartomeu po zakończeniu spotkania z PSG pochwalił drużynę oraz kibiców za wspaniałą postawę w meczu na Camp Nou. Prezydent klubu wypowiedział się też na temat sędziów, Luisa Enrique i potencjalnych rywali w ćwierćfinale.

– To było spektakularne. Od zakończenia meczu w Paryżu skupiono się na pracy. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze. Gratuluję Luisowi Enrique, sztabowi szkoleniowemu, zawodnikom i kibicom, którzy nie przestawali dopingować. Wierzyliśmy w remontadę, to było widać. Chciałbym pogratulować też PSG, który jest świetnym zespołem i wielkim klubem.

– Sędziowie wykonują swoją pracę najlepiej, jak potrafią. Wiedzieliśmy, że musimy zdobyć sześć bramek. Gol Cavaniego był spodziewany, ale dalej wierzyliśmy w remontadę. Tego się nigdy nie zapomni.

– Do ćwierćfinału awansują najlepsze drużyny z Europy, wszystkie są bardzo silne. Każdy potencjalny rywal jest trudny. Z tym, na którego trafimy, zagramy na takim poziomie jak dzisiaj. W ten sposób rozwiązuje się trudne mecze. Zawodnicy chcą wygrywać i podobać się kibicom na całym świecie.

– Liga Mistrzów jest naszym celem w każdym sezonie. Dzisiejsze spotkanie było idealne. Teraz będziemy się cieszyć tak, jak na to zasłużyliśmy.

– Luis Enrique powiedział, że odejdzie, to jego decyzja, choć ja bym chciał, żeby został. Mamy przed sobą trzy miesiące wielkiego futbolu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (13)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze