AS: Bartomeu spotkał się z Neymarem

Julia Cicha

22 lipca 2017, 11:36

AS

159 komentarzy

Jak podaje AS, trzy dni po przylocie Barcelony do Stanów Zjednoczonych doszło do spotkania między Neymarem a Josepem Marią Bartomeu. Zawodnik spotkał się z prezydentem po wczorajszym treningu w New Jersey.

Miało to miejsce w pobliżu szatni zawodników. Neymar i Bartomeu rozmawiali przez około kwadrans, a następnie rozstali się. AS informuje, że żadna ze stron nie była zadowolona z przebiegu rozmowy, a Bartomeu odszedł, nie rozmawiając już i nie witając się z nikim innym. Neymar miał ponoć powiedzieć prezydentowi, że odchodzi z Barcelony, na co Bartomeu poprosił go o nieco czasu, by móc zmienić jego zdanie.

Prezydent Barcelony opóźnił swój powrót do stolicy Katalonii. Miał lecieć wczoraj, ale ostatecznie poleci do Barcelony dziś po południu, w przerwie meczu z Juventusem. Powróci do USA 27 lipca, dwa dni przed zaplanowanym w Miami El Clásico.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (159)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze