Po dniu wolnym od treningów podopieczni Ernesto Valverde powrócili do zajęć przygotowujących do niedzielnego meczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Realowi.
Na boisku treningowym im. Tito Vilanovy pojawili się wszyscy piłkarze, którzy nie zmagają się z kontuzjami. Z graczy pierwszego zespołu zabrakło jedynie Andrésa Iniesty. Klub poinformował, że kapitan FC Barcelony otrzymał pozwolenie od Ernesto Valverde na opuszczenie dzisiejszych zajęć.
Do treningów z kolegami wrócił André Gomes, który narzekał na ból biodra po meczu z Nàstikiem. Z kolei w dalszym ciągu z urazami zmagają się Thomas Vermaelen i Rafinha. Jeżeli chodzi o piłkarzy rezerw, Ernesto Valverde postanowił zaprosić dzisiaj dwóch graczy Barçy B: Ezkietę i Aleñę.
Następny trening pierwszej drużyny Barçy odbędzie się jutro o 9:30 za zamkniętymi drzwiami w Ciutat Esportiva.
Komentarze (11)